Warszawska Syrenka

W dniu 26 marca 2018 r. w Miejskim Domu Kultury w Makowie Mazowieckim odbyła się XLI edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka. Tak jak w poprzednich latach, młodzi recytatorzy wystąpili w trzech kategoriach: klasy I – III Szkoły Podstawowe, klasy IV – VI, klasy VII i Gimnazjum.

Szkołę Podstawową w Krasnosielcu reprezentowało 10 uczennic. Z klas I-III były to: Libchaber Helena, Janowska Karolina, Sęk Nadia. Z klas IV – VI : Sendal Łucja, Kaczorek Maria, Gałązka Ewa, Piórecka Oliwia. Z klas VII i gimnazjalnych: Sobocińska Julia, Domińska Wiktoria, Grabowska Diana.

Występującym recytatorom z powiatu makowskiego przysłuchiwało się jury w składzie: Jolanta Włoczkowska, Paulina Paprocka – Śmiałkowska, Małgorzata Karolak, Anna Winiarek.

Z naszej szkoły sukces odniosły:

– Sendal Łucja z kl. V a – III miejsce,

– Domińska Wiktoria z kl. II a – III miejsce,

– Gałązka Ewa z kl. V a – wyróżnienie,

– Kaczorek Maria z kl. VI b – wyróżnienie,

– Piórecka Oliwia z kl. VI b – wyróżnienie,

– Sobocińska Julia z kl. III a – wyróżnienie.

Pozostałym uczestnikom konkursu wręczono dyplomy za udział.

Wszystkim uczniom i opiekunom serdecznie gratulujemy.

Marzenna Sierak

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »