Warsztaty Palm wielkanocnych w krasnosielckim przedszkolu

21 i 22 marca w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty – ,,Palmy wielkanocne”. Wspólnie z rodzicami i dziadkami robiliśmy wielkanocne palmy. Celem zajęć było przybliżenie niektórych tradycji Świąt Wielkanocnych, doskonalenie umiejętności współpracy, śmiałego wyrażania własnych myśli oraz rozwijanie poczucia estetyki i rozbudzanie wyobraźni. Na zajęciach panowała miła, radosna atmosfera świąteczna. Rodzice poza obserwacją własnych pociech włączyli się do wspólnego wykonania palm, tym samym sprawiając wiele radości dzieciom. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i babciom za czynny udział w warsztatach.

Iwona Chełchowska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »