Gratulujemy „The Beściakom”

10 kwietnia w ZS im. Tadeusza Kościuszki w Krasnosielcu odbył się I Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego „The Best”. Konkurs przeprowadzony był w dwóch kategoria wiekowych: szkół gimnazjalnych i szkół średnich. Poziom umiejętności uczestników był bardzo wysoki bo jednym słowem byli to „najlepsi z najlepszych”. Z terenu Gminy Krasnosielc w kategorii szkół średnich na podium stanęły: miejsce II – Patrycja Śladowska uczęszczająca do LO im. Marii Curie-Skłodowskiej w Makowie Maz. oraz miejsce III – Nikolina Pakieła reprezentująca ZS im. Tadeusza Kościuszki w Krasnosielcu. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »