Unihokeiści z Amelina o krok od awansu do zawodów wojewódzkich

W dniu 25 marca 2018 r. na hali sportowej w Chudku zmierzyły się ze sobą najlepsze drużyny unihokeistów z powiatów: ostrowskiego, ostrołęckiego, przasnyskiego, wyszkowskiego, oraz drużyna z naszej szkoły jako Mistrz w powiecie makowskim. Celem zawodów było wyłonienie zwycięzcy, który pojedzie na finały wojewódzkie. Rywalizowano „każdy z każdym”, mecze były podzielone na 3 tercje po 6 minut. Grano po 5 zawodników + bramkarz.

Nasza szkoła ponownie zaprezentowała się świetnie wygrywając 3 mecze, a w jednym minimalnie uległa rywalowi. Spotkanie z drużyną z Wyszkowa zadecydowało o tym, że rywalizację zakończyliśmy na II miejscu. Po mimo prowadzenia w tym meczu, po 18 minutach na tablicy widniał wynik 2:1 na korzyść Wyszkowian. Jak się później okazało nasi rywale byli zdecydowanie najlepsi nie ponosząc porażki do końca turnieju. W pozostałych naszych spotkaniach odnieśliśmy 3 zwycięstwa po wspaniałej grze i pełnej kontroli nad wydarzeniami na boisku. Gratulacje dla całej ekipy

Mecze w turnieju:

SP AMELIN – SP CHUDEK 2:0 (2x Jakub Kowalczyk)

SP AMELIN – SP WYSZKÓW 1:2 (Marcin Rutkowski)

SP AMELIN – SP PRZASNYSZ 1:0 (Kacper Perzanowski)

SP AMELIN – SP STARY LUBOTYŃ 3:1 (2x Marcin Rutkowski, Jakub Kowalczyk)

Końcowa tabela:

1. SP WYSZKÓW – 12 Pkt

2. SP AMELIN – 9 PKT

3. SP STARY LUBOTYŃ – 6 PKT

4. SP CHUDEK – 3 PKT

5. SP PRZASNYSZ – 0 PKT

Skład drużyny:

Bramkarze: Damian Gołota, Karol Mroczkowski – zawodnicy grający w polu: Kacper Perzanowski, Kacper Ryfa, Maciej Ryłka, Jakub Kowalczyk, Marcin Rutkowski, Michał Żebrowski, Mikołaj Gwiazda, Igor Mroczkowski.

Tomasz Rogala

Nauczyciel wf

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »