Uroczyste pożegnanie Pana Stanisława odchodzącego na emeryturę

13 kwietnia 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Krasnosielcu odbyło się uroczyste pożegnanie Pana Stanisława Brzostek odchodzącego na zasłużoną emeryturę.

Pan Stanisław przepracował ponad 41 lat. Z Urzędem Gminy związany był przez ok. 8 lat, a po raz pierwszy pojawił się w 1982 roku. Obecnie pracował na stanowisku konserwatora obiektów sportowo-rekreacyjnych. Podczas spotkania Wójt Gminy, w krótkim przemówieniu podziękował Panu Stanisławowi za ogromny wkład pracy na rzecz gminy i lokalnej społeczności. Wszyscy pracownicy życzyli bohaterowi tej uroczystości, przede wszystkim długich lat zdrowia i powodzenia na emeryturze. Do życzeń dołączony został „certyfikat emeryta”, bukiet kwiatów i drobny upominek.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »