Dzień Rodziny w Przedszkolu w Krasnosielcu

15 maja w naszym przedszkolu odbył się Dzień Rodziny. Pogoda dopisała, co sprawiło, że zarówno dzieci jak i rodzice bawili się wspaniale. Zapach pieczonych kiełbasek i wesoła muzyka witały wchodzących gości do naszego ogródka przedszkolnego na radosny piknik. Wspólny pierwszy taniec był tylko wstępem do niezwykłego i kolorowego, pełnego niespodzianek pikniku, gdzie czekała cała masa atrakcji. Animatorzy z Teatru Forma bardzo się starali, aby rozbawić i wprawić w dobry nastrój nie tylko dzieci, ale także rodziców. Pokaz tęczowych mydlanych baniek ogromnych rozmiarów fruwających po całym ogrodzie był niezwykle atrakcyjny dla wszystkich. Konkursy taneczne oraz zręcznościowe połączyły we wspólnej zabawie dzieci i dorosłych. Balonowymi zwierzątkami zostały obdarowane wszystkie dzieci. Były konkursy dla dzieci, malowanie twarzy oraz wiele innych atrakcji, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Kolorowy ogród przedszkola zamienił się w salę balową, na której dzieci z rodzicami świetnie się bawili. W przerwie od zabawy wszyscy goście mogli posilić się pieczoną na grillu kiełbaską, gorącym żurkiem, pysznym ciastem i popcornem. Zabawa trwała kilka godzin integrując rodziców, dzieci i panie pracujące w przedszkolu.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA WSPANIAŁĄ ZABAWĘ!

Iwona Chełchowska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »