Gminno-Parafialny Dzień Dziecka

W niedzielę, 3 czerwca odbyły się gminno-parafialne obchody Dnia Dziecka w Gminie Krasnosielc. Na placu przy GOK zorganizowano dla dzieci szereg atrakcji, aby mogły wspólnie ze swoimi najbliższymi obchodzić swoje doroczne święto. Była to kolejna impreza organizowana w ramach kampanii „Postaw na Rodzinę”, w której samorząd Gminy Krasnosielc bierze udział od wielu lat. Nie mogło zabraknąć tego dnia dmuchanej zjeżdżalni oraz przyczepy eldorado dla najmłodszych. Były konkursy i zabawy z nagrodami dla dzieci i rodziców, rozgrywki sportowe drużynowe i indywidualne oraz słodkie niespodzianki. Wszystkie dzieciaki otrzymały w prezencie od organizatorów talony na lody gałkowe i watę cukrową oraz napoje. Rodzice mieli okazję zakupić dla swoich pociech ciekawą zabawkę, balony napełnione helem, mrożone napoje, popcorn czy gofry. Pogoda dopisała więc z frekwencją też nie było źle. Na naszej imprezie było około 220 dzieci. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania.

Pięknie dziękujemy sponsorom za upominki dla dzieci z naszej gminy oraz wolontariuszkom z Zespołu Szkół im. T. Kościuszki z Krasnosielca za pomoc przy organizacji Dnia Dziecka.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »