Krasnosielckie przedszkolaki w Leśniczówce Przejmy

Wszystko co żyje, porusza się, wydaje głosy, wywołuje duże zainteresowanie u dzieci w wieku przedszkolnym. Dlatego 23 i 24 maja dzieci z naszego przedszkola wraz z opiekunami odwiedziły leśniczówkę Przejmy. Podczas wycieczki dzieci obserwowały drzewa i zwierzęta spotkane po drodze. Pani Ewa Bartoszewska oprowadziła grupę leśną ścieżką edukacyjną, opowiedziała i pokazała wiele ciekawych rzeczy, zwróciła też uwagę na właściwe zachowanie się w lesie. Później dzieci obejrzały film pt. ,,Na wycieczce” oraz zgromadzone w izbie eksponaty zwierząt występujące w tamtejszych lasach. Na koniec wszyscy zgromadzili się przy ognisku posilając się pieczoną kiełbaską.

Iwona Chełchowska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »