Duża lub mała paka dla bezdomniaka

Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Rakach w ramach wolontariatu z przyrody zorganizowały zbiórkę karmy dla psów i kotów. Akcja przebiegała pod hasłem: „Duża lub mała paka dla bezdomniaka”. Jak co roku, dziecięce serca nie pozostały obojętne na psią i kocią niedolę. Uczniowie do szkoły przynieśli mniejsze bądź większe paczki z karmami, oczywiście nie zabrakło kocyków i kołderek dla czworonogów. Wszystkie datki zostaną przekazane do schroniska w Kruszewie, gdzie na pewno będą z radością spożytkowane. A my w ramach wdzięczności dostaniemy łapę albo pomachanie ogonkiem. Pamiętajmy również o naszych domowych psach czy kotach i zapewniajmy im wszystko czego potrzebują, one z pewnością się odwzajemnią.

Magdalena Janowska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »