Podpisano umowy w ramach Aktywizacji Sołectw

11 czerwca 2018 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Ostrołęce podczas spotkania z wicemarszałek Janiną Ewą Orzełowską oraz członkiem zarządu Elżbietą Lanc nastąpiło uroczyste podpisanie umów na realizację zadań związanych z Mazowieckim Instrumentem Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2018. W ramach ww. wsparcia Wójt Gminy Krasnosielc podpisał umowy na dofinansowanie projektów pn. „Remont świetlicy wiejskiej w miejscowości Budy Prywatne” oraz „Wyposażenie placu zabaw w miejscowości Budy Prywatne”. Wysokość dofinansowania na każde zadanie to kwota 10 000,00 zł.