Świat przyszłości

Pod takim hasłem odbył się wojewódzki konkurs literacki, którego honorowym patronatem został Marszałek Województwa Mazowieckiego. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do rozwijania talentów pisarskich. Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowała Katarzyna Glinka. Kasia napisała opowiadanie pt. „Jak widzę swoją przyszłość?”. Spośród wielu tysięcy nadesłanych prac z województwa mazowieckiego zostały wyłonione najlepsze i te znalazły się w książce pt. „Świat przyszłości”. Opowiadanie Kasi zostało dostrzeżone, wysoko ocenione przez jury konkursu i znalazło się w w/w publikacji. Nadmienię, iż z całego naszego rejony jest to jedyna praca. Kasi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów literackich. Kto wie, może rośnie nam autorka nowych bestsellerów.

Agnieszka Mikulak

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »