Dbając o nasze bezpieczeństwo uczestniczyliśmy w Targach w Kielcach

W czerwcu tego roku przedstawiciele Gminy Krasnosielc uczestniczyli w Targach Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych Kielce IFRE EXPO oraz Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy i Zabezpieczeń Przeciwpożarowych KIELCE WORK SAFETY.

W zakresie branżowym targów ochrony przeciwpożarowej i techniki przeciwpożarowej IFRE znajdowały się m.in.: pojazdy pożarnicze – gaśnicze i specjalne, środki gaśnicze i neutralizujące, wyposażenie ochronne oraz odzież przeznaczona dla służb specjalnych, sprzęt strażacki, wyposażenie sanitarne oraz lekarstwa pierwszej pomocy. Podczas spotkania można było skorzystać z udziału w różnego rodzaju konferencjach dot. ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »