Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w Przedszkolu w Krasnosielcu

Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci które z niecierpliwością czekały na wakacje. W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się 21 czerwca. Dzieci wprowadziły nas w wakacyjny nastrój śpiewając letnie, wesołe piosenki, natomiast starszaki opowiedziały w wierszach o niełatwej, przedszkolnej codzienności. Wszystkie dzieci uświetniły swoje grupowe występy wesołymi tańcami, które kojarzyły się z wakacjami.

Przyszłym pierwszoklasistom życzymy sukcesów w szkole oraz miłych wspomnień związanych z naszą placówką.

Iwona Chełchowska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »