Koncert Haliny Kunickiej i Jerzego Derfla

W niedzielę 23 września 2018r. godz.15:00 na sali widowiskowej w Gminnym Ośrodku Kultury w Krasnosielcu odbył się koncert Haliny Kunickiej. Artystce przy fortepianie towarzyszył Jerzy Derfel. Wykonali oni program pt. „Świat nie jest taki zły”, a w nim piosenki, które rozsławiły Panią Halinę m.in.  Niech no tylko zakwitną jabłonie, Czumbalalajka. Licznie zgromadzona publiczność, nie mogła sobie odmówić wspólnego śpiewu.

Koncert Haliny Kunickiej rozpoczął cykl spotkań pod hasłem „Jesienne spotkania aktorsko-autorskie”. Przed nami jeszcze cztery.

07 października 2018r. godz. 15:00- Teresa Lipowska czyta poezję ks. Jana Twardowskiego

28 października 2018r. godz. 15:00- Duet Dominika Żukowska, Andrzej Korycki wykonają ballady Bułata Okudżawy

18 listopada 2018r. godz.15:00- recital Stanisława Górki- aktora i reżysera.

09.12.2018r. godz. 15:00- koncert Andrzeja Rybińskiego

Wszystkie te wydarzenia mogą się zadziać dzięki współpracy i współfinansowaniu Samorządu Województwa Mazowieckiego.