Już jestem uczniem – pasowanie pierwszaków

W dniu 4 października 2018 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Krasnosielcu odbyło się uroczyste pasowanie pierwszaków na ucznia. Część artystyczną przygotowali uczniowie klas pierwszych wraz ze swoimi wychowawczyniami: H. Flejszer i W. Chojnowską.

Po części artystycznej głos zabrali: dyrektor A. Maluchnik, Wójt Gminy P. Ruszczyński oraz przewodniczący Rady Rodziców Z. Żebrowski, życzyli pierwszakom samych sukcesów i dobrych ocen.

Następnie Pan Dyrektor uroczyście pasował uczniów i podkreślił, że pierwszoklasiści oficjalnie zostali przyjęci do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej.