,, Z lasem za pan brat”.

W dniu 9 października 2018r. uczniowie klas I – III Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Krasnosielcu wraz z wychowawczyniami wybrali się na do pobliskiego lasu. Idąc ścieżką ekologiczną uczniowie poznawali tajniki lasu. Tablice informacyjne dostarczyły nowych wiadomości o zwierzętach i roślinach żyjących w naszych lasach. Również wzbogacili swoją wiedzę na temat zmian zachodzących jesienią w przyrodzie. Niektórym szczęśliwcom udało się znaleźć podgrzybki, uważane za przysmak polskiej kuchni. Zadowolone dzieciaki wracały do szkoły niosąc leśne skarby: szyszki, żołędzie, kolorowe liście, które wzbogacą klasowe kąciki przyrody.

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Alina Błaszkowska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »