Sesja podsumowująca mijającą kadencję

5 października 2018 r. odbyła się XXXVIII Sesja Rady Gminy w Krasnosielcu. Na spotkanie podsumowujące mijającą kadencję przybyli również zaproszeni goście tj. Mirosław Augustyniak i Marian Krupiński – Radni Sejmiku, Zbigniew Deptuła – Starosta Powiatu Makowskiego, Zofia Czajkowska i Dariusz Budny – Radni Powiatu oraz Danuta Stefaniak Dyrektor MZDW, Zbigniew Otłowski – Kierownik Posterunku Policji w Krasnosielcu i Roman Chrzanowski – Prezes Banku Spółdzielczego.

Podczas sesji oprócz tradycyjnego porządku obrad Wójt Gminy Paweł Ruszczyński podsumował wszystkie działania i inwestycje mijającej kadencji oraz podziękował wszystkim za liczne przybycie oraz owocną wieloletnią współpracę, wręczając symboliczne dyplomy.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »