Wycieczka do lasu krasnosielckich przedszkolaków

Dnia 10.10.2018r. w Święto Drzewa dzieci z naszego przedszkola wybrały się na ścieżkę przyrodniczo – edukacyjną ,,Z lasem za Pan Brat”. Przedszkolaki z wielkim entuzjazmem wyruszyły na spacer leśnymi dróżkami. Obserwowały zmiany zachodzące w przyrodzie jesienią, podziwiały różne gatunki drzew, słuchały śpiewu ptaków.

Dużą atrakcją dla dzieci były kolorowe tablice ze zwierzyną i roślinnością leśną. Piękna pogoda sprzyjała wspólnym zabawom w lesie. Wszyscy w doskonałych humorach wróciliśmy do przedszkola. Wspomnienia na długo pozostaną w naszej pamięci.

Marzena Wnuk

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »