Nowe drogi w Gminie Krasnosielc

Zakończono realizację operacji pt. „Przebudowa dróg gminnych w miejscowościach: Bagienice Szlacheckie, Budy Prywatne, Elżbiecin, Grądy, Karolewo, Krasnosielc, Nowy Krasnosielc, Nowy Sielc, Wólka Drążdżewska” dofinansowanej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014 – 2020. Pierwszy etap prac dotyczący przebudowy dróg gminnych obejmował następujące odcinki: Karolewo – Drążdżewo Kujawy, Wólka Drążdżewska – Elżbiecin, Bagienice Szlacheckie, Budy Prywatne, Grądy, Nowy Krasnosielc. W II etapie przebudowano drogę na osiedlu mieszkaniowym w Krasnosielcu i Nowym Sielcu, ułożono chodniki i zjazdy. Łączna długość odnowionych odcinków dróg wynosi 4,898 km. Całkowity koszt operacji wyniósł 2 567 545 zł, a wysokość dotacji 1 633 478 zł.