Patriotyczny spacer z flagami

6 listopada 2018 roku z okazji 100 –lecia Odzyskania Niepodległości dzieci i nauczyciele Przedszkola w Krasnosielcu wyruszyli na patriotyczny spacer trzymając w ręku 100 polskich flag. Dzieci odwiedziły m. in. : Ośrodek Zdrowia, Dom Seniora, Pocztę, Bibliotekę, Urząd Gminy, Bank, GOK, Szkołę Średnią i Podstawową, apteki, sklepy. Najmłodsi wstąpili na plebanię. Wszystkim wymienionym instytucjom i napotkanym po drodze osobom dzieci wręczały chorągiewki, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla nas – Polaków czas. U najmłodszych szczególnie ważne jest kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji czy poznanie symboli narodowych naszego kraju. Mamy nadzieję, że ten dzień zapadnie w naszej pamięci a szczególnie w pamięci naszych „ Małych Polskich Patriotów”.

 Daliga

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »