Laureaci Zachowaj Trzeźwy Umysł 2018

Laureaci

W ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł – 2018 r. organizowanej przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjum oraz grupy przedszkolne. W bieżącym roku uczniowie wzięli udział w konkursie plastyczno – literackim pod hasłem AUTOPORTRET. Zadaniem konkursowym było przedstawienie siebie, a więc narysowanie swojego autoportretu lub opisanie swojej osoby. Zadanie nie było proste, liczyła się pomysłowość i kreatywność w interpretacji tematu. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wykonano ponad 90 bardzo ciekawych prac literackich oraz pomysłowych prac plastycznych. Na przestrzeni lat i uczestnictwa w kampanii ZTU należy podkreślić, że w naszej gminie są zdolni uczniowie, ukryte talenty, które godnie reprezentują szkołę i gminę Krasnosielc. W 2018 r. laureatami ogólnopolskiego konkursu zostali następujący uczniowie:

Szkoła Podstawowa w Drążdżewie:

  1. Wiktoria Mydło

  2. Daria Ceberek / laureatka również w 2017 r./

  3. Weronika Zadrożna

  4. Błażej Zadrożny

Szkoła Podstawowa w Krasnosielcu:

  1. Mikołaj Kołodziejczyk

Szkoła Podstawowa w Rakach:

  1. Piotr Klik

Gimnazjum w Krasnosielcu:

  1. Sylwia Jakubiak

Wyróżnieni uczniowie otrzymali od organizatorów nagrody i dyplomy. Otrzymali też upominki od Wójta Gminy Pana Pawła Ruszczyńskiego. Szkolni koordynatorzy oraz nauczyciele wspierający uczniów w rozwijaniu ich zainteresowań, zdolności i talentów otrzymali certyfikaty.

Koordynator

Stanisława Gołaszewska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »