Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Proboszcza Parafii Krasnosielc i Dyrektora Szkoły Podstawowej w Krasnosielcu

Z okazji 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości w dniu 12 listopada 2018 roku w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej Krasnosielcu odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Proboszcza Parafii Krasnosielc i Dyrektora Szkoły Podstawowej w Krasnosielcu. W zawodach udział wzięło 65 zawodników i zawodniczek rozstawionych w trzech kategoriach: kobiety – open, chłopcy klasy VIII i młodsi oraz mężczyźni – open. Rozgrywki przeprowadzono systemem pucharowym do dwóch przegranych. Łącznie rozegrano 121 pojedynków, które sędziowali gimnazjaliści. Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy i nagrody niespodzianki. Najlepszymi okazali się:

Kat. chłopcy klasy VIII i młodsi

I miejsce – Piotr Perzanowski

II miejsce – Jakub Kowalczyk

III miejsce – Michał Grabowski

Kat. kobiety Open

I miejsce – Natalia Ryłka

II miejsce – Łucja Klimkiewicz

III miejsce – Karolina Zduńczyk

Kat. mężczyźni Open

I miejsce – Adrian Klik

II miejsce – Mateusz Dudek

III miejsce – Szymon Fidura

Wyróżnieni zostali również najmłodsi uczestnicy turnieju: Maja Olbryś i Patryk Mroczkowski.

Grzegorz Gałązka

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »