Uroczyste pożegnanie Pani Teresy odchodzącej na emeryturę

Wszyscy w pracy Cię dziś żegnają

i najserdeczniejsze życzenia składają,

Błyszczy im nutka zazdrości w oku,

bo Ty od pracy masz od tej chwili spokój,

Odpoczynku czas i nowe życie,

spędzaj teraz swój każdy dzień znakomicie,

Porzuć wszelkie troski i zmartwienia,

bo tak wiele masz jeszcze w życiu swoim do zrobienia…

z najlepszymi życzeniami dla Teresy Wierzbickiej

koleżanki i koledzy z pracy

19 listopada 2018 roku w Urzędzie Gminy w Krasnosielcu odbyło się uroczyste pożegnanie Pani Teresy Wierzbickiej odchodzącej na zasłużoną emeryturę.

Pani Teresa przepracowała ponad 44 lata. Z Urzędem Gminy związana była od 1996 roku. Obecnie pracowała na stanowisku p.o. Kierownika Referatu
ds. oświaty. Podczas spotkania Wójt Gminy, w krótkim przemówieniu podziękował Pani Teresie za ogromny wkład pracy na rzecz oświaty i lokalnej społeczności. Wszyscy pracownicy życzyli bohaterce tej uroczystości, przede wszystkim długich lat zdrowia i powodzenia na emeryturze. Do życzeń dołączony został „certyfikat emeryta”, bukiet kwiatów i drobny upominek.
Obowiązki, które dotychczas sprawowała Pani Teresa przejęte zostały przez pracowników Referatu ds. oświaty.