Święto Pluszowego Misia

W dniu 23 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi pluszakami. Dzieci opowiadały o swoich maskotkach, wysłuchały fragmentu bajki o Kubusiu Puchatku. Potem nastał czas na wspólną zabawę ze swoimi misiami. Chętnie uczestniczyły w konkursach zręcznościowych, rozwiązywały zagadki muzyczne o swoich ulubieńcach oraz wesoło bawiły się przy muzyce.

Bardzo miłą niespodzianką były odwiedziny Maskotki Misia, który zapoznał dzieci z historią powstania Pluszowego Misia. Dzieci wspólnie z misiem zatańczyły taniec do piosenki „ Niedźwiadek” oraz rozwiązywały czytelniczo – muzyczne zagadki dotyczące Kubusia Puchatka i innych misiów. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i radości. Mamy nadzieję, że misiowe przyjęcie zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas. Dziękujemy też Panu Andrzejowi Sierakowi za przybycie do przedszkola i umilenie czasu dzieciom w tym „misiowym dniu”.

Marzena Wnuk

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »