„CHÓR PRZYJECHAŁ” DO KRASNOSIELCA

Podczas 2 -dniowego cyklu spotkań z Chórem Kameralnym Collegium Musicum Uniwersytetu Warszawskiego mogliśmy wysłuchać wielu pięknych utworów w wyjątkowym wykonaniu.

24 listopada o godz. 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Krasnosielcu zabrzmiał koncert „Miłość nieduża” z piosenkami Jeremiego Przybory i Agnieszka Osieckiej.

25 listopada o godz. 13.00 w kościele parafialnym w Krasnosielcu zaprezentowany został program muzyczny pt. „Gaude Mater Polonia”.

Chór Kameralny powstał już 1994 roku. Koncertuje w Polsce w wielkich salach koncertowy oraz w najdalszych zakątkach naszego kraju dla lokalnej publiczności pod czujnym okiem dyrygenta Andrzeja Borzyma. Chór odbył również liczne podróże zagraniczne gdzie występował dla ogromnych publiczności w Moskwie, Macedonii, Sycylii, Wenecji, Chile czy Egipcie.