Apel o pomoc dla pogorzelców

APEL O POMOC DLA POGORZELCÓW

Z WĘGRZYNOWA

Wójt Gminy Płoniawy-Bramura, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej oraz sołtys wsi Węgrzynowo zwracają się z gorącym apelem do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc dla pogorzelców ze wsi Węgrzynowo, którzy w wyniku pożaru w dniu 02.12.2018r. stracili dach nad głową oraz podstawowe dobra materialne niezbędne do codziennego życia.

SZANOWNI MIESZKAŃCY!

Pomóżmy solidarnie pięciu rodzinom w tych jakże trudnych dla niej chwilach, z naszym wsparciem będzie im łatwiej odnaleźć się w tej tragicznej sytuacji. Nie zostawiajmy ich w tym szczególnym okresie – zbliżającej się zimy oraz Świąt Bożego Narodzenia.

Po zabezpieczeniu podstawowych potrzeb rodzin niezbędna jest obecnie następująca pomoc materialna i finansowa:

1. materiały na odtworzenie dachu (deski, blachodachówka itp.)

2. wszelkie materiały budowlane ( płyty gipsowe, wełna mineralna, folia, cement, pustaki, cegła , płytki ceramiczne, farby, kable do instalacji elektrycznej, gniazdka itp.)

W sprawie ewentualnej pomocy prosimy o wpłatę na utworzone specjalnie subkonto przez Koło Łowieckie, które otrzymało niezbędne pełnomocnictwo od wszystkich rodzin poszkodowanych.

Koło Łowieckie Mis, ul. Jana Olbrachta 11A/14,01-111 Warszawa

Bank PKO SA Nr: 90 1020 1013 0000 0802 0398 1677 z dopiskiem „na odbudowę dachu murowanki”

To dla nas wszystkich czas próby i solidarności z ludzkim nieszczęściem – wszyscy razem na pewno damy radę. Nie bądźmy obojętni na los ludzi dotkniętych nieszczęściem.

Bardzo liczymy na Państwa ofiarność jak również hojność lokalnych firm.

Wójt

Jakub Dudek