Ogród Światła

W dniu 6.12.2018r. z okazji Mikołajek po skończonych lekcjach uczniowie klas I – III Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Krasnosielcu wybrali się do Warszawy. Zwiedzili tam wystawę plenerową Ogród Światła w Wilanowie gdzie tysiące kolorowych diod ułożonych było w finezyjne kształty. Dzieci wkroczyły w przestrzeń, w której mogły się poczuć jak na królewskim dworze. Muzyczny Ogród Marzeń, w którym światło połączyło się z muzyką klasyczną wprawiał w zachwyt. Miały okazję obejrzeć mapping- trójwymiarowy pokaz łączący światło, obraz i dźwięk, który był wyświetlony na fasadzie pałacu. Tym razem była to ,,Bajka o królewskiej wydrze”. Wrażenia wzrokowe i słuchowe były niesamowite i zapewne na długo pozostaną w dziecięcych wspomnieniach.

Alina Błaszkowska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »