Mikołaj w Przedszkolu w Krasnosielcu

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień w naszym przedszkolu. 6 grudnia wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością nadsłuchiwały ,,Mikołajkowych dzwoneczków”. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci. Przybył do przedszkola w towarzystwie swoich pomocników. Dzieci z ogromną radością przywitały Św. Mikołaja śpiewając mu piosenki. Obiecały, iż będą grzeczne przez cały rok. W zamian Mikołaj obdarował ich słodkimi prezentami. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia z Mikołajem i jego pomocnikami.

,,Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny, prezenty i czekamy na Ciebie za rok”.

M. Wnuk

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »