Świąteczne kaligramy

ŚWIĄTECZNE KALIGRAMY

SZKOLNY KONKURS BOŻONARODZENIOWY

Konkurs Świąteczne kaligramy , który został zorganizowany przez anglistki ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Krasnosielcu, miał na celu promowanie języka angielskiego, poznawanie świątecznych tradycji krajów anglojęzycznych oraz rozwijanie umiejętności plastycznych i wyobraźni uczniów. Wszystkie prace były pomysłowe i piękne. Zwycięzcami zostali:

Klasy I-III

1. Michał Szczepański kl. I a

2. Piotr Czajkowski kl. I a

3. Franciszek Lewandowski kl. I b

Klasy IV-VI:

1. Julia Ciuchta kl. VI a

2. Łucja Sendal kl. VI a

3. Weronka Kosińska kl. IV a

Edyta Błaszczak

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »