Apel o pomoc

26 stycznia 2019 roku wskutek pożaru w gospodarstwie rolnym Państwa Perzanowskich w miejscowości Raki uszkodzeniu uległ budynek gospodarczy tj. stodoło-obora. Spłonęła również część maszyn rolniczych w tym 2 ciągniki. Zwierzęta hodowane w gospodarstwie udało się uratować. Z domowników na szczęście nikt nie ucierpiał.

W związku z powyższym Wójt Gminy Krasnosielc Paweł Ruszczyński zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców oraz ludzi dobrej woli o udzielenie wsparcia poszkodowanym. Obecnie niezbędna jest pomoc finansowa, jak również materialna, dzięki której zakupione zostaną materiały budowlane.

Za wszelką pomoc z góry dziękujemy i zachęcamy do dokonywania wpłat na konto:

BS Krasnosielc 76 8917 0001 0003 3066 3000 0010 z dopiskiem: „pomoc w odbudowie”.

Dodatkowe informacje udzielane są w sekretariacie Urzędu Gminy w Krasnosielcu pod numerem telefonu: 29 71 75 073.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »