Szkolny konkurs języka rosyjskiego – dyktando

W dniu 24 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu języka rosyjskiego – dyktando. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do poznawania zawiłości gramatycznych i ortograficznych tego języka. Organizatorami konkursu były nauczycielki języka rosyjskiego: p. Ewa Majkowska i p. Wanda Dziąba. W konkursie wzięło udział 24 uczniów z klas VII- VIII oraz III klas gimnazjalnych.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

1. Mateusz Wróblewski kl. VIII a

2. Małgorzata Kossakowska kl. VII b

3. Jagoda Graczyk kl. III b

4. Wiktoria Perzanowska kl. VII a

5. Joanna Popielarska kl. III b

Uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody. Zwycięzcom gratulujemy.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »