Bezpieczne ferie – spotkanie z policjantem

Ferie to czas beztroskich zabaw na śniegu, jazda na sankach czy nartach. W trosce o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków dnia 22.01.2019 r. zostało zorganizowane spotkanie z Panem policjantem. Wspólnie z dziećmi omówił on zasady bezpieczeństwa podczas zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegał przed organizowaniem kuligów za pojazdami mechanicznymi, mówił o niebezpieczeństwie zjazdów sankami w okolicach dróg, wchodzenia na zamarznięte zbiorniki wodne.

Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się również jak bezpiecznie zachować się w domu – komu i kiedy możemy otwierać drzwi, ile czasu i jak bezpiecznie korzystać z komputera czy telefonu. Na zakończenie Pan policjant przypominał dzieciom – jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię oraz o konieczności noszenia przez dzieci odblasków.

M. Wnuk

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »