Bal charytatywny na rzecz Przedszkola w Krasnosielcu

,,Ach, co to był za bal”

Bal charytatywny na rzecz Przedszkola w Krasnosielcu

W dniu 16 lutego 2019 r. odbył się wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju pierwszy bal w historii Przedszkola w Krasnosielcu. W sobotni wieczór do sali Gminnego Ośrodka Kultury w Krasnosielcu przybyło ponad 80 osób.

Celem balu była integracja środowiska, budowanie życzliwego klimatu wokół przedszkola,  a przy okazji zgromadzenie dodatkowych funduszy.

W imieniu organizatorów Panie z Rady Rodziców uroczyście powitały zgromadzonych gości i podziękowały wszystkim uczestnikom za przybycie, zachęciły do licytacji, kiermaszu
i zabawy oraz czuwały nad całością imprezy. W trakcie balu odbyła się licytacja podarowanych przez sponsorów, bardzo atrakcyjnych i różnorodnych przedmiotów. Znalazło się na niej wiele ciekawych przedmiotów m.in. przepiękny świecznik dekoracyjny, dwa obrazy, kolacja dla dwojga, materiały na zasłonki i firany wraz z jego uszyciem, voucher na zajęcia fitness oraz kilka propozycji zabiegów kosmetycznych.

Swój wkład w organizację balu mieli również nauczyciele i pracownicy Przedszkola. Przez kilka dni własnoręcznie przygotowywali serwetki w kształcie serc, oryginalne kartki walentynkowe i razem z rodzicami dekorację sali.

Wspaniała atmosfera i porywająca muzyka bardzo sprzyjały hojności bawiących się gości, dzięki którym wszystkie zgromadzone artykuły zostały zlicytowane. Zebrana kwota w całości zostanie przeznaczona na budowę wiaty, która pozwoli uchronić dzieci przed deszczem, czy upalnym słońcem. Jednocześnie stając się sceną podczas wielu przedszkolnych uroczystości.

Na zakończenie licytacji głos zabrała dyrektor Przedszkola – Pani Agnieszka Gałązka wspominając, gdy obejmowała funkcję dyrektora nie myślała, że spotka się z tak miłym przyjęciem, i tak operatywnymi, i życzliwymi rodzicami. Wszystkim z całego serca podziękowała za wszelkie wsparcie. Na ręce trzech przedstawicieli władz samorządowych obecnych na balu złożyła podziękowanie za dotychczasową współpracę i okazaną pomoc. Wyraziła też nadzieję na dalszą współpracę w tak miłej atmosferze. Szczególne podziękowania skierowała jednak do Pań z Rady Rodziców: Pani Małgorzaty Nidzgorskiej, Pani Magdaleny Tadrzak, pani Marty Kuplickiej, Pani Anny Franczak, Pani Moniki Drewelus, Pani Anny Żerańskiej. Pomysł balu, jego organizacja to właśnie ich zasługa. Na koniec złożyła wszystkim życzenia dużo zdrowia, każdego dnia a w dniu dzisiejszym udanej zabawy do białego rana. Usatysfakcjonowani i bardzo zadowoleni z karnawałowej imprezy goście zapewnili nas, organizatorów, że bardzo chętnie wezmą udział w kolejnym, drugim Balu Charytatywnym Przedszkola w Krasnosielcu, na który już dziś zapraszamy.

Organizatorzy balu serdecznie dziękują wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania tego wspaniałego wydarzenia.

Dobro czynione dziś wraca zawsze ze zdwojoną siłą!!!

Bardzo dziękujemy Panom Rafałowi i Albertowi Wilkowskim za wspaniałą oprawę muzyczną, a Paniom kucharkom z Pienic za wyśmienite potrawy.

Do zobaczenia za rok!

M. Drewelus

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »