Spotkania z muzyką

Dnia 22.02.2019 r. w Przedszkolu w Krasnosielcu odbyło się kolejne spotkanie z muzyką – ,,Gitara gitarze nierówna”. Tym razem przedszkolacy dowiedzieli się jak zbudowane są gitary i jakie są ich rodzaje.Nasi mali artyści z wielkim zaangażowanie wcielili się w role młodych muzyków kapeli. Wspólnie z artystami ze studia ,,Pozytywka” wykonali znane utwory muzyki rozrywkowej, przy których wszyscy uczestnicy bawili się doskonale. Na zakończenie spotkania odbył się krótki konkurs muzyczny, którego zwycięzcą okazał się Dawid z gr. IV.

Wszyscy z niecierpliwością zarówno duzi jak i mali uczestnicy spotkania będziemy czekać na kolejno wizytę ,,Pozytywki”.

M. Wnuk

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »