Choinka szkolna w Krasnosielcu

W dniu 21.02.2019r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Krasnosielcu odbyła się choinka szkolna. Dzieci młodsze bawiły się od godz. 14.00 do 16.30 , a pozostałe starsze klasy od 16.30 do 21.00. Dla młodszych dzieci grał i śpiewał tata uczennicy klasy trzeciej Ani – Pan Grzegorz Gębarowski z zespołu HOLIDAY, który bezinteresownie poświęcił wolny czas, aby uświetnić choinkę swoim występem. Klasy starsze zaczęły choinkę od tradycyjnego już Turnieju Tańca Walca Wiedeńskiego. Była to już 17 edycja. Po konkursowych walcach przyszła pora na wyśmienitą zabawę. Dla obydwu grup wiekowych Rada Rodziców przygotowała słodki poczęstunek.

A. Błaszkowska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »