Koncert muzyczny ,,Gitara gitarze nierówna”

W dniu 22.02.2019r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Krasnosielcu odbył się kolejny koncert muzyczny pt.,, Gitara gitarze nie równa”. Zaprezentowane zostały gitary: klasyczna, elektryczna i basowa. Czy trzy gitary w jednym zespole to nie za dużo? Okazuje się, że każdy instrument ma swoje miejsce, tylko musi je znać, bo inaczej zrobi się muzyczny bałagan. Dzieci dowiedziały się czym jest muzyka rozrywkowa, wcieliły się w role muzyków. Podsumowaniem był konkurs wiedzy, w którym dzieci otrzymały książeczki oraz symboliczny kubek. Zwyciężczynią okazała się Alicja Regulska z kl. II a.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »