Wszystkie Kolory Świata

28 lutego w Szkole Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Amelinie odbył się kiermasz wykonanych przez uczniów laleczek, które były symbolem pomocy, jaką społeczność szkolna udzieliła najbardziej potrzebującym uczniom na świecie. Kiermasz owych lalek miał związek z ogólnopolską akcją „Wszystkie Kolory Świata” organizowaną przez UNICEF Polska. Przy okazji tego wydarzenia jednocześnie odbył się kiermasz ciast i wypieków, a wszyscy przybyli goście (rodzice, dziadkowie, nauczyciele i pracownicy szkoły, przyjaciele szkoły) mieli okazję podziwiać występ artystyczny naszych uczniów związany z regionalną tradycją „Zapustów”. Własnoręcznie wykonane, staranne i pracochłonne dzieła stworzone przez 29 uczniów cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Każda lalka znalazła swojego opiekuna i trafiła do nowego domu. Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy i cieszymy się, że wśród nas jest tak wielu ludzi, którzy chcą bezinteresownie nieść pomoc.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »