Bal karnawałowy w przedszkolu w Krasnosielcu

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

Dnia 04.03.2019 r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. W tym dniu przenieśliśmy się do krainy bajek .Tego dnia już od rana w Przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy , Spider-Mana, Batmana, …

Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Po kilku chwilach wypoczynku i skosztowania słodkiego poczęstunku wszyscy wrócili do tańca. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Wspomnienia z naszego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.

M. Wnuk

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »