Dzień Kobiet w Przedszkolu w Drążdżewie

Dzień Kobiet w przedszkolu to niezapomniane chwile, dużo radości, uśmiechu. „Smyki” z Przedszkola w Drążdżewie i ich mamy wybrały się do Kinder Caffe – sali zabaw w Przasnyszu. Była to ogromna niespodzianka zarówno dla dzieci, jak i dla mam. Dzieci bawiły się w kulkach, zjeżdżały ze zjeżdżalni, chodziły w tunelach. Był również akcent słodkości zarówno dla małych i dużych. Chłopcy wręczyli po kwiatku swoim mamom, jak i koleżankom z grupy. Natomiast „Sówki” miło i wesoło spędziły czas w sali. Były zabawy, gry i upominki zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Bardzo dziękujemy za współpracę z mamami.

wychowawca M. Zuzelska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »