Bal przebierańców w Krasnosielcu

W dniu 5 marca 2019r. w holu Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Krasnosielcu pojawiły się niezwykłe postacie. Można było spotkać królewny , czarownice, spidermanów , zebry, rycerzy i wiele innych postaci. Na balu jury w składzie: Hanna Flejszer , Anna Krukowska , Weronika Chojnowska i Alina Błaszkowska wybrało królową i króla balu. Zostali nimi : Zuzanna Orzoł z kl. I b i Mikołaj Kołodziejczyk z kl. III a. Król i królowa balu otrzymali upominki i dyplomy. Jury nagrodziło także dziewczynki z kl. II b , które pięknie tańczyły podczas całego balu. Były to: Łucja Glinka i Maria Zduniak. Wszystkie dzieciaki były ładnie poprzebierane i pięknie się bawiły. Bal można zaliczyć do bardzo udanych.

A. Błaszkowska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »