Gry i Zabawy Ruchowe – II miejsce dla Drążdżewa

Uczniowie klas IV a i IV b w dniu 06.04.2019 reprezentowali szkołę w Powiatowych Igrzyskach Dzieci „Gry i Zabawy Ruchowe”, które odbyły się w Szelkowie. Dla większości z nich były to pierwsze poważne zawody sportowe. Do rozgrywek przystąpiło 7 szkół z naszego powiatu – SP Drążdżewo, SP Gąsewo, SP Krasnosielc, SP Płoniawy, SP Rzewnie, SP Szelków, SP Sypniewo. Uczniowie wystartowali w 8 konkurencjach m.in. sadzenie ziemniaków, strzał piłki (unihokej) na bramkę, kozłowanie piłki slalomem itd. Po zaciętej i pełnej emocji walce zajęli zaszczytne II miejsce, tracąc do lidera – SP Szelków, zaledwie 0,5 pkt. Wszystkim serdecznie gratuluję! BRAWO! Jesteśmy z Was dumni 

Uczniowie reprezentujący SP Drążdżewo: Jaworska Wiktoria, Bednarczyk Julia, Gładkowska Oliwia, Jurczewska Klaudia, Ceberek Natalia, Marchewka Mateusz, Kuśmierczyk Daniel, Krajewski Szymon, Suchołbiak Tomasz, Wróblewski Adrian.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »