Wycieczka do Warszawy

W dniach 7 – 8 maja nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczki do warszawskiego ZOO i sali zabaw ,,Hula Kula” i ,,Kolorado”.

Była to doskonała okazja do poznania i zobaczenia na własne oczy zwierząt egzotycznych. Dzieci zobaczyły m.in. słonie, hipopotamy, pelikany, foki, węże inne różnorodne zwierzęta zamieszkujące tutejsze ZOO. Pobyt w Ogrodzie zoologicznym dostarczył im wiele radości i był dla niech wielką lekcją przyrody, przeżytą w atrakcyjnym miejscu. Następnie dzieci z grupy III i IV udały się do kina IMAX gdzie obejrzały 2 filmy 3D: „Dzika Afryka” i „Spacer z dinozaurami”. Były to zajęcia filmowe, które zmieniły wizytę dzieci w kinie w ciekawą edukacyjną podróż wśród zwierząt Afryki i dinozaurów. Dzieci z niecierpliwością czekały, kiedy odwiedzą salę zabaw. Tak więc, kolejne dwie godziny spędziliśmy w sali, w której znajdowały się różnorodne przeszkody, labirynty, zjeżdżalnie i basen z piłeczkami.

Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciliśmy do przedszkola.

I. Chełchowska

K.Radomska

W. Szewczak

A.Daliga

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »