Dzieciaki z Amelina odwiedziły Warszawę

W dniu 17. 05. 2019 r. klasy 0-IV odwiedziły Warszawę. Pierwszym punktem pobytu było oglądanie spektaklu muzycznego „ Śpiąca królewna” w Teatrze Guliwer. Spektakl opowiadał o miłości, wolności i przyjaźni rodzica z dzieckiem a także o tym, jak zmienił się świat w ciągu stuletniego snu królewny. W musicalu piosenki były śpiewane w różnych stylach: rock, blues, reggae i hip hop. Po spektaklu udaliśmy się do Mc Donald’s. Miłe wrażenie wywarły na nas ogrody umiejscowione na dachach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Największą satysfakcję sprawił jednak pobyt w Centrum Nauki Kopernik. Zwiedzaliśmy stałe wystawy m.in.: Nowy Świat w Ruchu, Strefa Światła, Człowiek i Środowisko, Korzenie Cywilizacji, Strefa Światła. Uczestniczyliśmy też w zajęciach prowadzonych przez „Teatr Wysokich Napięć”. Zadowoleni i zmęczeni około godziny 18 wyruszyliśmy w drogę powrotną.

Barbara Dobrzyńska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »