Muzyczny czarodziej

W dniu 24.05.2019r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Krasnosielcu odbył się kolejny koncert muzyczny pt.,, Muzyczny czarodziej”. Dzieci miały możliwość dowiedzenia się do czego służy trąbka, czym jest orkiestra symfoniczna, czym zajmuje się dyrygent oraz jak są zbudowane skrzypce. Bawiły się świetnie przy rytmicznej muzyce. W podsumowaniu udział wzięli: Olga Banasiak z kl. IV b, Amelia Sierak z kl. I. b i Mikołaj Kołodziejczyk z kl. III a. Dzieci wykazały się doskonałą znajomością zagadnień muzycznych , a zwyciężczynią została Amelia, która otrzymała symboliczny kubek.

A. Błaszkowska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »