Pszczółka Maja – spektakl w Przasnyszu

23 maja 2019 przedszkolaki z Drążdżewa wybrały się do Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu na spektakl pt. „Pszczółka Maja” w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia. Spektakl był bardzo ciekawy i humorystyczny, uczył wrażliwości na piękno przyrody  i szacunku do każdego, nawet najmniejszego stworzenia.  Przeplatany był pięknym śpiewem, grą świateł w ciemnościach, kolorowymi rekwizytami, wspaniałą scenografią. Wszystko to pozwoliło odebrać sztukę wszystkimi zmysłami. Dla dzieci była to duża porcja dobrej zabawy przeplatanej z wartościowym przesłaniem.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »