Śnieżka

27.05.2019r. dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w wyjeździe do kina Jantar w Ostrołęce, gdzie odbyło się przedstawienie teatralne pt. ,,Śnieżka” w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Spektakl oparty był na motywach baśni braci Grimm ,,Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Przedstawienie było kolorowym, wesołym, roztańczonym i rozśpiewanym wydarzeniem.

Magia, wszystkie efekty świetlne i sceniczne sprawiły, że poczuliśmy się, jak w bajce. Towarzyszące dzieciom w trakcie spektaklu emocje pokazały, że dzieci doskonale się bawią. Spektakl dostarczył wszystkim widzom wielu cennych doświadczeń teatralnych, uśmiechu oraz dobrej zabawy.

M. Wnuk

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »