Wyjazdy studyjne dla mieszkańców gminy z dofinansowaniem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich

Gmina Krasnosielc w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich zdobyła dofinansowanie na realizację 2 wyjazdów studyjnych dla członkiń Kół Gospodyń Wiejskich oraz rolników z terenu gminy Krasnosielc.

27 maja 2019 roku Wójt Gminy Krasnosielc podpisał umowę na realizację wyjazdów studyjnych pn.: „Nowoczesna hodowla drogą do sukcesu – wyjazd studyjny dla rolników” w kwocie dofinansowania 22 695,23 zł oraz „Wizyta studyjna na Pomorzu dla Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Krasnosielc” z dofinansowaniem w kwocie 28 782 zł.