DZIEŃ RODZINY W KRASNOSIELCKIM PRZEDSZKOLU

Dnia 30.05.2019r w naszym przedszkolu obchodziliśmy dzień Rodziny. Wszystkie dzieci słowem, piosenką i tańcem wyraziły miłość, wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach, w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom upominki. Natomiast rodzice przygotowali dla dzieci niespodziankę w postaci lodów. W trakcie ich degustacji dyrektor przedszkola A. Gałązka przedstawiła ważne komunikaty. Najważniejszy dotyczył przekazania rodzicom informacji dotyczących zasad bezpieczeństwa obowiązujących na terenie przedszkola, zagrożeń wewnętrznych i zewnętrznych oraz o utworzeniu anonimowej skrzynki na sygnały jako wzmocnienie współpracy pomiędzy przedszkolem a rodzicami. A ponieważ w naszym przedszkolu ta współpraca układa się bardzo dobrze, dlatego w tym miejscu dyrektor podziękowała wszystkim rodzicom za wszelką pomoc w tym tą materialną. Podczas pikniku nie zabrakło atrakcji dla dzieci i rodziców. Były wspólne konkursy, zabawy, zjeżdżalnie, malowanie twarzy, bańki mydlane. Ogromną radość i niespodziankę sprawiły postacie z bajek, które zabawiały dzieci i dorosłych. Niezwykle pomocne okazały się wolontariuszki z ZS im T. Kościuszki i dziewczęta z klasy VI a SP im. Jana Pawła II w Krasnosielcu. W kąciku przygotowanym przez rodziców i panie kucharki można było posilić się żurkiem, kiełbaską z grilla, owocami, chlebem ze smalcem i ogórkiem małosolnym oraz pysznym ciastem. Serdeczne podziękowania należą się władzom gminy, sołtysowi Nowego Sielca i Panom z Zakładu Gospodarki Komunalnej za pomoc w zorganizowaniu uroczystości na placu zabaw w Nowym Sielcu. Rodzinny nastrój i przyjemna atmosfera sprawiły że ten dzień był wyjątkowy zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

M. Wnuk

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »