Gmina Krasnosielc pozyskała pieniądze na nową pracownie informatyczną

22 lipca 2019 r. Wójt Gminy Krasnosielc podpisał umowę na dofinansowanie zadania pn. „Modernizacja pracowni informatycznej w Szkole Podstawowej w Krasnosielcu”. W ramach powyższego zadania szkoła otrzyma 16 zestawów komputerowych wraz z oprogramowaniem, urządzenie wielofunkcyjne, tablice interaktywną, projektor multimedialny wraz z uchwytem sufitowym, aparat cyfrowy, robot edukacyjny wraz z tabletem do jego sterowania, przenośny dysk zewnętrzny oraz tablicę suchościeralną. Zakup ww. urządzeń dofinansowany zostanie w kwocie 49 000,00 zł ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych”.