Nowy plac rekreacyjny w Niesułowie

W ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2019” Gmina Krasnosielc pozyskała dofinansowanie w kwocie 10 000,00 zł na realizację projektu pn. „Wyposażenie placu rekreacyjnego w miejscowości Niesułowo”. W ramach tej inwestycji zakupiono duży zestaw zabawowy, podwójną huśtawkę dla dzieci, bujak sprężynowy oraz huśtawkę typu ważka. Ponadto dla wzbogacenia atrakcyjności miejsca zamontowano urządzenia do ćwiczeń typu twister, wahadło, odwodziciel oraz steper. Na placu zainstalowano elementy towarzyszące typu: ławka rekreacyjna oraz kosz na śmieci. Całkowity koszt inwestycji to 23 825,10 zł.